Centrum językowe 5o'clock!

Wydarzenia

Nasza szkoła języka angielskiego we Wrocławiu specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych i seniorów. Osoby dorosłe znajdą u nas kursy językowe, które z pewnością będą odpowiadały różnorodnym potrzebom i sytuacjom życiowym.

Wydarzenia

Zobacz co się u Nas dzieje!

Lis

7

Warsztaty technik pamięciowych

Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztat technik pamięciowych, na którym dowiecie się jak sobie pomóc w zapamiętywaniu słownictwa. Kilka prostych technik może zmienić żmudną naukę w zabawę i przyjemność. Przyjdź i przekonaj się sam.

zobacz więcej

LUT

1

Zapisy na kolejny semestr już trwają!

Wakacje za nami. Wypoczęci, zrelaksowani wracamy z nowymi planami i postanowieniami. Chcesz się nauczyć angielskiego? Szukasz odpowiedniego do tego kursu? Nasza szkoła to miejsce właśnie dla Ciebie!
Ruszyły zapisy na nowy semestr letni 2024. Startujemy z zajęciami od października, dlatego warto już teraz zapewnić sobie miejsce w grupie. Zapraszamy do kontaktu, liczba miejsc ograniczona.

wybierz zajęcia dla siebie

cze

20

Learn English Through Story

W okresie wakacyjnym, aby zachować kontakt z językiem, polecam ćwiczenia w rozumieniu ze słuchu z użyciem serii Learn English Through Story dostępnej na YouTube. Są to adaptacje znanych powieści dostosowane poziomami od beginner (Level 1) do advanced (Level 6). Wystarczy wybrać interesujący nas poziom i tytuł. Zachęcam, aby słuchając pierwszy raz, nie posiłkować się tekstem. Za drugim odsłuchaniem można również śledzić tekst i skupić się bardziej na słownictwie.

zobacz więcej
pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-downarrow-right