Lekcje języka angielskiego

Angielski dla dorosłych

Kursy angielskiego dla dorosłych w niczym nie przypominają zajęć szkolnych. Praca w małych grupach, tematyka i zakres wiedzy dopasowane do potrzeb uczestników zajęć, miła i swobodna atmosfera – to wszystko oferuje szkoła językowa 5o'clock.

Lekcje języka angielskiego dla dorosłych

Zwracamy szczególną uwagę na to, by nauka przebiegała w miłej atmosferze, a każdy z kursantów bez obaw ćwiczył nie tylko czytanie i pisanie, a przede wszystkim mówienie w języku angielskim. Wielu naszych słuchaczy przekonało się o tym już dawno: grono naszych zadowolonych kursantów stale rośnie. Dołącz do nich, jeśli chcesz poznać podstawy języka angielskiego, nauczyć się języka specjalistycznego lub poćwiczyć swobodną rozmowę w języku obcym. Dla osób zainteresowanych szybkim poznaniem podstaw angielskiego i skutecznym porozumiewaniem się w tym języku polecamy kursy konwersacyjne, a zwłaszcza zajęcia z angielskiego użytkowego.

Kursy angielskiego użytkowego

odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania przez dwa semestry. Lekcje odbywają się w małych grupach 6-8 osób dzięki czemu czas na naukę jest całkowicie wykorzystany. Zajęcia oparte są na języku mówionym, potrzebnym w codziennych sytuacjach: w podróży, na zakupach, w restauracji czy w rozmowie telefonicznej z anglojęzycznym rozmówcą. Większość czasu lekcji poświęcone jest na aktywne mówienie.

Kursy dostępne są w opcjach:

2x tygodniowo 1h

1x tygodniowo 2h

1x 1,5h tygodniowo

Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam

784 355 499
sekretariat@5oclock.eu

Nauka angielskiego dla dorosłych

Kurs dla osób, które nie miały kontaktu z językiem (starter)

Konwersacyjny kurs angielskiego dla początkujących (beginner)

Konwersacyjny kurs angielskiego poziom podstawowy (elementary A1)

Konwersacyjny kurs angielskiego poziom średni (pre-intermediate A2)

Konwersacyjny kurs angielskiego poziom zaawansowany (intermediate B1)

Kurs konwersacyjny na poziomie doskonalenia (upper-intermediate B2)

Język angielski jest Ci potrzebny w sprawach zawodowych? Znasz już podstawy, ale Twój ostatni kontakt z tym językiem był dość dawno temu? Nie rezygnuj z nauki języków obcych tylko dlatego, że od czasów szkolnych minęło już trochę czasu – na rozwój nigdy nie jest za późno! Zajęcia przeznaczone dla dorosłych to dobra okazja na odświeżenie podstaw, udział w zajęciach konwersacyjnych czy nauce języka specjalistycznego. Jeśli interesuje Cię kurs „język angielski dla dorosłych”, 

W naszym Centrum Językowym z pewnością znajdziesz propozycje dopasowane do Twoich potrzeb. Prowadzimy zajęcia w grupach na każdym poziomie – dzięki temu masz pewność, że inni kursanci władają językiem angielskim w podobnym do Ciebie stopniu. 

Gwarantujemy, że na zajęciach spotkasz kursantów w podobnym wieku a to tylko zwiększa komfort nauki oraz często jest początkiem przyjaźni. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by uczestnicy kursów nie tylko poznawali teorię, ale również sprawdzali swoje umiejętności w praktyce – dzięki naszym zajęciom nabierzesz swobody w wypowiadaniu się w języku angielskim. Przekonaj się, jak wiele satysfakcji da Ci nauka języka angielskiego – Centrum Językowe 5o'clock to najlepszy wybór.

pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-downchevron-right