Lekcje języka angielskiego

Angielski on-line indywidualnie i w grupach

Jeżeli zdecydujesz się na zajęcia indywidualne on-line masz pewność, że pracujesz wyłącznie z lektorem, który poświęca Ci całą swoją uwagę. Wybierając zajęcia w 3-4 osobowych grupach, możesz poczuć się jak na spotkaniu towarzyskim. W miłej atmosferze poszerzysz swoją znajomość języka angielskiego, nawiążesz nowe znajomości a może nawet przyjaźnie. Nie czekaj, zapisz się na angielski we Wrocławiu już dziś!

Lekcje języka angielskiego online

Jeśli chodzi o

angielski indywidualnie

to zapraszamy do siedziby naszej szkoły językowej – jeżeli natomiast mieszkasz dalego od nas i trudno jest Ci do nas dotrzć a może jest jeszcze inny powód to prowadzimy także konsultacje on-line, oraz zajęcia on-line w grupach 3-4 osobowych. Pracujemy z kursantami na każdym poziomie znajomości języka, począwszy od podstaw po angielski specjalistyczny; oferujemy również specjalny kurs języka angielskiego dla seniorów. Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy kontakt z tym językiem, czy też potrzebujesz solidnej powtórki słownictwa lub gramatyki – zapraszamy! Z nami przypomnisz sobie podstawy, nauczysz się prawidłowej wymowy i nabierzesz swobody w mówieniu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno wygospodarować w codziennym napiętym grafiku, choć godzinę na

naukę języka obcego

. Zajęcia indywidualne to elastyczny harmonogram – nie musisz dostosowywać się do grupy i próbować wcisnąć w swój plan dnia zajęcia z angielskiego. Podczas zajęć indywidualnych pracujesz wyłącznie z lektorem, który poświęca Ci 100% swojej uwagi; dzięki temu tempo pracy będzie dostosowane do Twoich potrzeb.Chcesz skupić się na konkretnym temacie? Powiedz o tym lektorowi – przygotuje specjalnie dla Ciebie materiały dydaktyczne oraz plan zajęć, uwzględniając Twoje możliwości.

Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam

784 355 499
sekretariat@5oclock.eu
pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down