O Nas

Centrum językowe 5 o'clock!

Nasza szkoła języka angielskiego we Wrocławiu specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych i seniorów. Osoby dorosłe znajdą u nas kursy językowe, które z pewnością będą odpowiadały różnorodnym potrzebom i sytuacjom życiowym.

Nauka języka angielskiego

Centrum językowe 5 o'clock!

Szukasz wyjątkowego miejsca, które nie będzie tradycyjną szkołą językową? To miejsce właśnie dla  Ciebie! W naszej szkole skupiamy się wyłącznie na języku angielskim. Dzięki temu,  wraz z fantastycznym zespołem lektorskim uczymy skutecznie i efektywnie. Zależy nam na tym, abyś poczuł się jak w Anglii. Specjalnie dla Ciebie tworzymy niepowtarzalny klimat w naszym Centrum Językowym 5o'clock.

Proponujemy Ci  kurs języka angielskiego, podczas którego nie tylko nauczysz się posługiwać językiem angielskim już od pierwszych zajęć, ale również miło spędzisz czas. Podczas kursu w Centrum Językowym 5o'clock zabierzemy Cię w podróż, w trakcie której przełamiesz wszelkie bariery, poznasz język angielski oraz  kulturę krajów anglojęzycznych.

Zapraszamy Cię do naszej szkoły. Nie czekaj! Nie odkładaj nauki angielskiego na wieczne "kiedyś"! Zacznij z nami swoją przygodę już dziś! Mamy nadzieję, że i Ty pokochasz język angielski!

Nasza szkoła języka angielskiego we Wrocławiu specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych i seniorów. Osoby dorosłe znajdą u nas kursy językowe, które z pewnością będą odpowiadały różnorodnym potrzebom i sytuacjom życiowym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dorośli nie są w stanie poświęcić na naukę języka dużo czasu, gdyż mają wiele codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych. Poza tym wraz z wiekiem pojawia się większa trudność przyswojenia nowych słówek i gramatyki. Dlatego słuchaczom oferujemy dodatkowe warsztaty technik pamięciowych i narzędzia wspomagające zapamiętywanie.

pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down