Centrum językowe 5o'clock!

Kursy języka angielskiego

Nasza szkoła języka angielskiego we Wrocławiu specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych i seniorów. Osoby dorosłe znajdą u nas kursy językowe, które z pewnością będą odpowiadały różnorodnym potrzebom i sytuacjom życiowym.

Nauka języka angielskiego

Centrum językowe 5 o'clock!

Szukasz nietuzinkowego miejsca, które nie będzie tradycyjną szkołą językową? To miejsce dla właśnie dla Ciebie! W naszej szkole skupiamy się wyłącznie na języku angielskim. Dzięki temu wraz z fantastycznym zespołem lektorskim uczymy skutecznie i z uśmiechami na twarzach. Zależy nam na tym, abyś poczuł się jak w Anglii. Specjalnie dla Ciebie tworzymy niepowtarzalny klimat w naszym Centrum Językowym 5o'clock.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Zobacz jak wyglądają nasze unikalne zajęcia i dołącz do nas!

Zajęcia

Kursy wakacyjne 2023! ZAPISY CZAS START

Zapisz się na jeden (możesz oczywiście wybrać kilka opcji) z kursów wakacyjnych do 22.05.2023 ze zniżką 10%.
Zaplanuj wakacje już dziś!!! Nauka angielskiego to najlepsza inwestycja Nie zwlekaj, możesz zacząć już w czerwcu!!!

czytaj dalej

Zajęcia

Angielski dla seniorów

Świat się dynamicznie zmienia dlatego aby za nim podążać trzeba być wciąż na bieżąco. Jeśli zadajesz sobie pytanie czy warto uczyć się języków obcych w starszym wieku? My odpowiadamy: zdecydowanie tak!

czytaj dalej

Zajęcia

Angielski dla dorosłych

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego, to w Centrum Językowym 5o'clock znajdziesz kurs stworzony specjalnie dla Ciebie. W naszej szkole nie ma limitów wiekowych, ponieważ uważamy, że na naukę nigdy nie jest za późno.

czytaj dalej

Zajęcia

Angielski od podstaw

Do tego, że warto znać język angielski, nie musimy chyba nikogo przekonywać – to język obcy, z którego pomocą możesz porozumiewać się na całym świecie, zyskujesz także szerszy dostęp do informacji i kultury.

czytaj dalej

Zajęcia

Angielski medyczny

Nasi lektorzy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem: nie tylko przekazują wiedzę, ale również dbają o miłą atmosferę podczas zajęć. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również dodatkowe zajęcia warsztatowe.

czytaj dalej

Zajęcia

Kursy indywidualne

Szukasz kursu języka angielskiego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb? Nie przepadasz za pracą w grupach i wolisz zajęcia indywidualne a może ze znajomym? Zależy Ci na intensywnym kursie?

czytaj dalej

Zajęcia

Kursy angielskiego on-line

Zapraszamy do siedziby naszej szkoły
językowej – jeżeli mieszkasz dalego od Nas i trudno jest Ci do nas dotrzeć, to prowadzimy także konsultacje on-line oraz zajęcia on-line w grupach 3-4 osobowych.

czytaj dalej
pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-downarrow-right