Lekcje języka angielskiego

Indywidualne kursy angielskiego

To propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych intensywną nauką języka angielskiego sam na sam z lektorem. Harmonogram zajęć jest elastyczny oraz idealnie dopasowany do twoich preferencji.

Lekcje języka angielskiego indywidualne

Oferta skierowana jest do osób, które chcą dostosować przerabiany materiał i częstotliwość lekcji do swoich potrzeb. Na podstawie wstępnego wywiadu układamy plan pracy indywidualnej z lektorem i tematykę zajęć. To Ty decydujesz, na czym chcesz skoncentrować się najbardziej, a my dostosowujemy poziom naszych lekcji do Twoich możliwości. Intensywne zajęcia konwersacyjne przygotują Cię do prowadzenia rozmów w języku angielskim. Prowadzimy także lekcje od podstaw – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim. W naszej ofercie znajduje się również nauka języka branżowego: jeśli chcesz poznać specjalistyczne słownictwo z branży medycznej, zapraszamy na zajęcia.

Zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym momencie przez cały rok i realizować w siedzibie szkoły lub on-line. Częstotliwość, termin oraz lokalizację zajęć ustalasz zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Zależy Ci na intensywnym kursie, podczas którego cała uwaga lektora koncentruje się na Tobie? Zapraszamy na

indywidualne lekcje angielskiego

!

Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam

784 355 499
sekretariat@5oclock.eu
pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down