Lekcje języka angielskiego

Angielski dla seniorów

Chcemy, aby nauka w 5 o'clock była dla Ciebie przyjemnością, zabawą, wyzwaniem i okazją do spotkania z innymi. Opanowanie angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w sytuacjach życia codziennego jest w zasięgu każdego z was. Trzeba tylko podejść do nauki języka z pozytywnym nastawieniem i realnymi oczekiwaniami. Nie ma osób, które nie mają talentu do języków. Znajdziemy sposób, aby dotrzeć również do ciebie i uruchomić twoje możliwości.

Nauka angielskiego dla seniorów

Nie chodzi tylko o to, że w dzisiejszym świecie znajomość języków obcych, a szczególnie języka angielskiego dla seniorów, pozwala nam lepiej odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości, ułatwia podróżowanie i kontakty z rodziną żyjącą za granicą. Chodzi o coś znacznie więcej. Neurobiologia dostarcza nam dowodów, że osobom, które poznają drugi język, znacząco poprawiają się funkcje poznawcze oraz zdolność do utrzymania skupienia i uwagi. Co więcej, angielski dla seniorów chroni nas przed procesami otępiennymi. Stymuluje bowiem nowe obszary mózgu, trenuje pamięć roboczą i długotrwałą. Nie ma lepszego treningu pamięci niż nauka języka obcego (Jandial R., Jak otworzyłem mózg, Feeria Science 2019).

Centrum Językowe 5o'clock

we Wrocławiu ma już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego seniorów i osób dojrzałych. Naszym celem jest zarówno skuteczne uczenie języka angielskiego, jak i zapewnienie kursantom profilaktyki pamięci i dobrej atmosfery do interakcji społecznych. Dobór metod nauki ułatwia i uatrakcyjnia lekcje. Dodatkowo specjalnie przygotowany przez naszego metodyka unikalny podręcznik dla początkujących dostosowany do potrzeb osób dojrzałych zdecydowanie ułatwi Ci twoją przygodę z językiem angielskim.

Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam

784 355 499
sekretariat@5oclock.eu
pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down