Lektorzy

Poznaj naszych lektorów

Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu osób dorosłych i seniorów. Z pełnym profesjonalizmem, cierpliwością, skutecznie i z uśmiechem na twarzy uczą języka angielskiego.

Nauka języka angielskiego

Nasi lektorzy

Centrum Językowe 5 o’clock to szkoła języka angielskiego istniejąca od 2011 roku, która specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych oraz seniorów. Szkoła 5o’clock została założona z myślą aby stworzyć miejsce dla tych, którzy są zniechęceni doświadczeniem nauki angielskiego w zbyt szybkim dla siebie tempie i brakiem satysfakcjonujących postępów. 

Nasi lektorzy to doświadczeni angliści, którzy z cierpliwością i humorem podchodzą do słuchaczy, tworząc bardziej atmosferę spotkania niż szkolnej klasy. Staramy się stworzyć nie tylko szkołę językową, ale miejsce spotkań i rozwoju. Prowadzimy zajęcia w małych grupach – stacjonarnie i online. Przed rozpoczęciem kursu sprawdzamy poziom zaawansowania kursanta i pomagamy w wyborze odpowiedniej grupy. Zajęcia odbywają się w wąskim gronie, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na pomoc lektora. Podczas zajęć poznasz nie tylko tajniki języka angielskiego, ale również angielską kulturę oraz wiele – a wszystko to w miłej, sprzyjającej nauce atmosferze.

Marta Trojanowska-Gołka

Marta Trojanowska-Gołka jest anglistką i logopedą klinicznym. Od początku jest metodykiem szkoły i czuwa, aby nauka w 5o’clock była efektywna i bezstresowa. Wieloletnie doświadczenie nauczania osób dorosłych i seniorów zaowocowały powstaniem podręcznika dla początkujących, który niezmiennie cieszy się aprobatą słuchaczy. Marta prowadzi też warsztaty technik pamięciowych, których elementy wykorzystywane są na zajęciach. Jako logopeda stara się, aby kursy angielskiego były nie tylko zwykłą nauką języka, ale okazją do treningu mózgu i pamięci, tak ważnych gdy przybywa nam lat.

pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down