O metodzie

Metoda nauczania w szkole 5 o'clock

Zajęcia w Centrum Językowym 5'oclock odbywają się w małych grupach 6-8 osób, co pozwala lektorowi efektywniej pracować z każdym kursantem, a uczestnikom zajęć aktywnie brać udział w każdej lekcji. Duża ilość powtórek pozwala dobrze zapamiętać przerabiany materiał, aby pożyteczne zwroty "weszły w krew". Staramy się, aby od poziomu podstawowego kursant miał szansę jak najwięcej mówić.

Nauka języka angielskiego

Centrum językowe 5 o'clock!

Metoda naturalna

Każda metoda jest skuteczna jeśli dostosowana jest możliwości i potencjału ucznia. Dlatego w naszym podejściu opieramy się na trzech filarach:

Komunikacyjne podejście do języka

Większość uczących się dziś angielskiego chce się porozumiewać swobodnie w tym języku w codziennych sytuacjach, dlatego 80% lekcji przeznaczonych jest na mówienie. Oferujemy również dodatkowe zajęcia warsztatowe odnośnie technik pamięciowych-dzięki temu efektywność nauki znacząco rośnie.

Odpowiednie tempo

Uczymy się bez pośpiechu. Zaletą naszej metody jest nauka poprzez częste powtarzanie i korygowanie. Zawsze wracamy do zagadnień, które były na poprzednich zajęciach. Duża ilość powtórek pozwala dobrze zapamiętać materiał, a słuchacz nabiera pewności i płynności w używaniu języka. Nie stresujemy, lecz motywujemy.

Mózg dojrzały uczy się i przetwarza informacje w inny sposób niż mózg dziecka

Dlatego ważnymi elementami wspierającymi przyswajanie języka angielskiego są:

warsztaty technik pamięciowych,

dostęp do interaktywnych fiszek do każdej lekcji,

podręcznik dla początkujących dostosowany do potrzeb osób dojrzałych.

pencilenvelopeenterphone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down