Lektorzy

Centrum Językowe 5o’clock to szkoła języka angielskiego, istniejąca od 2011 roku, która specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych oraz seniorów. Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Wrocławia. Założycielami szkoły są Marta Trojanowska-Gołka oraz Paul Preusser.

Marta, pracując przez 10 lat jako metodyk w szkołach językowych we Wrocławiu oraz 15 lat jako nauczyciel języka angielskiego, zdobyła duże doświadczenie w nauczaniu i tworzeniu kursów. Jest też konsultantem metodycznym wydawnictwa mmpublications w Polsce.

Paul Preusser pochodzi z Ameryki. We Wrocławiu mieszka i uczy języka angielskiego od 10 lat. Jest też wykładowcą na Akademii Muzycznej. Promuje w naszej szkole różnorodne wydarzenia kulturalne.

Szkoła 5o’clock powstała, aby tworzyć kursy angielskiego dla osób dorosłych z Wrocławia i okolic, które nie chcą uczyć się w pośpiechu i których celem jest osiągnięcie poziomu swobodnej konwersacji w języku angielskim.

Stworzyliśmy miejsce również dla tych, którzy są zniechęceni doświadczeniem nauki angielskiego w zbyt szybkim dla siebie tempie i brakiem satysfakcjonujących postępów. 5o'clock jest miejscem stworzonym dla Was, a my zrobimy wszystko, abyście Państwo ucząc się z nami, byli zadowoleni.

Nasi lektorzy to doświadczeni angliści, którzy z cierpliwością i humorem podchodzą do słuchaczy.